واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

یکشنبه 06 مهر 1399

اخبار

فعالیت های بسیج دانشجویی در واحد پردیس
  • جزییات خبر / اخبار دانشگاه
  • 22 مهر 1397
  • فعالیت های بسیج دانشجویی در واحد پردیس

برگزاری اردوی جهادی بسیج دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس در زنجان

گروه جهادی عاشقان محمد رسول الله وابسته به بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس هشتمین دوره اردوی جهادی خود را برگزار کرد..به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس به نقل از آقاپور مسئول بسیج دانشگاه آزاد اسلامی این واحد ،دانشجویان بسیجی با حضور در روستای ماری استان زنجان و انجام فعالیت های عمرانی از قبیل پروژه های آبرسانی، برگزاری کلاس‌های نمد دوزی، چرم‌دوزی،گونی بافی، نقاشی، احکام، سبک زندگی، جشنواره غذا، تشکیل گروه سرود،کلاس‌های کمک‌درسی، آموزش کاردستی، بهداشت خانواده، زنان کودک و محیط،کلاس سلامت دهان و دندان به اهالی این روستا خدمت رسانی نمودند. مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پردیس ضمن تشکر از دکتر عباس پور رئیس این واحد دانشگاهی بخاطر حمایت های بی دریغ خود از این گونه فعالیت ها اظهار امیدواری کرد بسیج دانشجویی بتواند برگزاری  این گونه اردو های خدمت رسانی را افزایش دهد.

توسط بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس مزار شهدای گمنام غبارروبی شد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس از غبار روبی مزار شهدای گمنام شهرستان پردیس خبرداد.محمد رضا آقا پور در این زمینه افزود: با مشارکت فعال دانشجویان بسیجی مزار شهدای گمنام بوستان نورالشهدا شهرستان پردیس غبار روبی گردید. دانشجویان همچنین با نثار گل به مزار این شهدا نسبت به مقام شامخ این شهیدان عزیز ادای احترام کردند. گفتنی است شهرستان پردیس دارای پنج شهید گمنام مدفون در شبستان مسجد امام علی(ع)  و دو شهید گمنام واقع در بوستان نورالشهدا می باشد که در طول سال مناسبت های مختلف غبار روبی می گردد.

تشریح نحوه خروج از کشوربرای زیارت عتبات عالیات توسط مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس

مسئول بسیج دانشجویی نحوه اخذ مجوز خروج از کشور برای دانشجویان مشمول متقاضی زیارت عتبات عالیات را  تشریح کرد.آقا پورضمن بیان این مطلب که اخذ کد سخا و ثبت درخواست اخذ مجوز در سامانه نظام وظیفه اولین اقدام در این رابطه است، افزود: دانشجویان متقاضی پس از این مرحله باید اطلاعات خود را در سامانه www.sagha-noor.ir ثبت و پرینت تعهدنامه مربوطه را به همراه تصویر کارت ملی به بسیج دانشجویی تحویل  دهند تا کد مجوز خروج از کشور برای آنها ارسال گردد.

توسط بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس صورت گرفت: توزیع لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند

بیش از 50 بسته شامل انواع لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند شهرستان پردیس توزیع شد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ضمن بیان این خبر افزود از چند ماه پیش با کمک دانشجویان بسیجی اقدام به شناسایی دانش آموزان نیازمند در سطح شهرستان نمودیم که همزمان با آغاز سال تحصیلی بسته های لوازم التحریر  بین آنها توزیع شد.آقا پور ضمن تشکر از تمام شرکت کنندگان در این حرکت انسان دوستانه اظهار امیدواری کرد با کمک خیرین شاها افزایش این گونه کمک های خیرخواهانه باشیم.

بازدید دانشجویان دانشگاه آزاد پردیس از باغ موزه دفاع مقدس

جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس از باغ موزه دفاع مقدس دیدن کردند.در این اقدام که توسط بسیج دانشجویی واحد صورت گرفت  دانشجویان با حضور در این باغ موزه با فعالیتها و جانفشانی های رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس بیشتر آشنا شدند. مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در این زمینه گفت: متاسفانه علی رغم فعالیتهای بسیاری که در زمینه آشنایی دانشجویان با دفاع مقدس صورت گرفته هنوز خیلی از وجوه آن ناشناخته مانده که با افزایش این گونه اقدامات باید جنبه های مختلف هشت سال جنگ تحمیلی به نسل جدید تبیین شود.