واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

پنجشنبه 23 مرداد 1399

اخبار

همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس و پارک علم و فناوری پردیس با موضوع توسعه دانشگاه
  • جزییات خبر / اخبار دانشگاه
  • 23 اردیبهشت 1397
  • همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس و پارک علم و فناوری پردیس با موضوع توسعه دانشگاه

دکتر عباسپور سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس از اجرایی شدن همکاری میان دانشگاه و پارک فناوری پردیس خبر داد.

ایشان گفت: پیرو دستور ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی جناب آقای دکتر رهبر و جناب آقای دکتر طهرانچی عضو محترم هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی و ریاست محترم واحدهای استان تهران، جلسه ای با موضوع توسعه دانشگاه نوآور و فناور با همکاری واحد پردیس دانشگاه آزاد اسلامی و پارک علم  فناوری پردیس در محل واحد پردیس تشکیل گردید.

دکتر عباسپور سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی  واحد پردیس افزود: این جلسه با حضور آقای دکتر آراسته راد رئیس باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی و نماینده ریاست عالیه دانشگاه، آقای دکتر جباری­پور معاون پارک علم و فناوری پردیس  تشکیل شد. با توجه به جلسات و هماهنگی قبلی، در این جلسه این کارگروه به ساز و کار اقدامات عملی رسید. در نتایج این جلسه مقرر شد که اعضا ظرف مدت یک هفته هماهنگی­ها و برنامه­های لازم را برای اقدام امور اجرایی انجام دهند.

دکتر عباسپور همچنین در این خصوص گفت: که همکاری میان پارک علم و فناوری پردیس و واحد پردیس چندماهی است که آغاز شده است. در فاز اول با هدف افزایش انگیزه دانشجویان و تعامل هرچه بهتر از پژوهشگران و محققانی که در پارک علم و فناوری فعالیت دارند و همچنین با دانشگاه به عنوان مدرس مدعو را دارند دعوت به عمل آمده است که با واحد پردیس همکاری نمایند. که این حضور محققان فعال در صنعت و پارک در دانشگاه مقدمات تدوین و امضاء تفاهم­نامه هایی را برای همکاری اساتید و دانشجویان واحد در شرکت­های پارک علم و فناوری پردیس را فراهم آورده است و به زودی این موضوعات هم اجرایی خواهد شد، در انتهای این جلسه حاضرین از مرکز رشد و آزمایشگاه­های واحد پردیس بازدید نمودند. آقای دکتر آراسته راد در این بازدید از توسعه کمی و کیفی واحد پردیس ابراز خرسندی کرد و گفت: امیدوارم با توجه به اهداف ریاست عالیه دانشگاه در توسعه دانشگاه نوآور و فناور و تلاش واحد پردیس در ایجاد ارتباط موثر با پارک علم و فناوری هرچه زودتر به تحقق کامل این اهداف برسیم.