واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

یکشنبه 22 فروردین 1400

اخبار

مراسم نکوداشت روز مهندس اسفندماه 1396 در واحد پردیس
  • جزییات خبر / اخبار دانشگاه
  • 12 اسفند 1396
  • مراسم نکوداشت روز مهندس اسفندماه 1396 در واحد پردیس

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس طی مراسمی از جمعی از دانشجویان پژوهشگر و مخترع واحد پردیس در گروه­های مختلف مهندسی تقدیر و تشکر گردید.

در این مراسم دکتر عباسپور سرپرست واحد ضمن تبریک روز مهندس و با توجه به این مورد که دانشگاه پردیس اولین واحد نوآور و کارآفرین می­باشد از دانشجویان پژوهشگر و نخبه خواستار تلاش و مشارکت فعالانه در تحقق حرکت روبه رشد علمی واحد پردیس و کشور شد.

همچنین در این مراسم دکتر خدایاری سرپرست حوزه پژوهش و فناوری در معرفی این روز گفت خواجه نصیرالدین طوسی فیلسوف، متکلم، فقیه، دانشمند، ریاضی دان و منجم ایرانی سده هفتم است به احترام این دانشمند بزرگ ایرانی پنجم اسفند ماه ، روز مهندسی نام گرفته است . با توجه به دستاورهای فراوان این دانشمند بزرگ ایرانی، انتخاب این روز به یاد او انتخاب به جایی است. در ادامه ایشان پس از بیان برنامه­های معاونت پژوهش و فناوری در سند چشم انداز 5 ساله واحد پردیس از مهندسین جوان و فعال در فعالیت­های تحقیقاتی و پژوهشی قدردانی نموده و خواستار همکاری هرچه بیشتر دانشجویان در تمامی حوزه های علمی با اساتید و مسئولان دانشگاه شد تا از این طریق بتوان به اهداف سند چشم انداز تحقق بخشید.

در پایان آیین تجلیل از دانشجویان پژوهشگر هر گروه­های مختلف از جمله مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع، مهندسی کامپیوتر، مهندسی معماری، مهندسی عمران، مهندسی برق و اعضای تیم­های افتخار آفرین در مسابقات مهندسی کشوری و ملی برگزار گردید .