واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

یکشنبه 22 فروردین 1400

اخبار

انتخاب خانم  دکتر کامران کسمایی به عنوان پژوهشگر برگزیده واحد پردیس
  • جزییات خبر / اخبار دانشگاه, معماری
  • 29 آذر 1396
  • انتخاب خانم دکتر کامران کسمایی به عنوان پژوهشگر برگزیده واحد پردیس

باسمه تعالی

مراسم نکوداشت هفته پژوهش و آیین تجلیل از پژوهشگران برگزیده واحد پردیس

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس طی مراسمی با حضور سرپرست واحد ، معاونان ، استادان و دانشجویان مراسم نکوداشت هفته پژوهش و آیین تجلیل از پژوهشگران برگزیده این واحد برگزار گردید .

در این مراسم دکتر عباسپور سرپرست واحد ضمن خوش آمد گویی و تبریک هفته پژوهش خواستار همکاری تمام حوزه ها جهت پیشبرد اهداف پژوهشی دانشگاه شدند و بیان داشتند با توجه به معرفی واحد پردیس بعنوان واحد نوآور و کارآفرین اصول زیربنایی و ساختار پژوهش در این واحد با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند .

در ادامه دکتر خدایاری سرپرست حوزه پژوهش و فناوری با معرفی دستاوردهای این واحد دانشگاهی در حوزه پژوهش و فناوری از موفقیتها و کارهای در دست اقدام و رو به رشد امور پژوهشی مواردی به حاضرین ارائه کردند .

در این مراسم پرفسور علی غفاری استاد مهندسی مکانیک و  عضو محترم فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی و صاحب کرسی آینده پژوهی، طی سخنانی با عنوان آینده پژوهشی در دانشگاهها مباحث مهمی در این خصوص بیان داشت و راهکارهای اجرایی پژوهش محور دانشگاه آزاد و همچنین واحد پردیس را به استحضار سرپرست واحد ، معاونین و حاضرین رساندند .

در این مراسم از سند راهبردی معاونت پژوهش و فناوری واحد پردیس برای افق 5 ساله 1396 تا 1400 با شعار " واحد پردیس دانشگاه آزاد اسلامی، واحد نوآور، فناور و کارآفرین" رونمایی شد.

همچنین از تلاشهای پرفسور علی غفاری در عرصه علم و فناوری از زحمات این استاد رشته مهندسی مکانیک تقدیر و قدردانی شد .

در پایان آیین تجلیل از پژوهشگران با معرفی نفرات برگزیده انجام شد .

دکتر حدیثه کامران کسمایی مربی مهندسی معماری ثبت یک اختراع و دارنده گواهی طرح صنعتی و مهندس تدینی پژوهشگر برتر دانشجویی از گروه مهندسی عمران واحد پردیس معرفی شدند .