واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

چهارشنبه 25 تیر 1399

اخبار

مدیر گروه مهندسی مکانیک واحد پردیس از فارغ التحصیلی  نخستین دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک این دانشگاه خبر داد
  • جزییات خبر / اخبار دانشگاه
  • 27 شهریور 1395
  • مدیر گروه مهندسی مکانیک واحد پردیس از فارغ التحصیلی نخستین دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک این دانشگاه خبر داد

مدیر گروه مهندسی مکانیک واحد پردیس از فارغ التحصیلی  نخستین دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک این دانشگاه خبر داد

به گزارش دكتر عليرضا خداياري مدير گروه مهندسي مكانيك واحد پرديس، اولين دانشجوي دوره كارشناسي ارشد مهندسي مكانيك پس از دفاع از پايان نامه خود فارغ التحصيل گرديد. اقاي مهندس مهرداد يوسفي دانشجوي كارشناسي ارشد مهندسي مكانيك گرايش ديناميك و كنترل كه در مهرماه سال ١٣٩٣ با قبولي در ازمون ورودي دانشگاه در واحد پرديس پذیرفته شد و پس از گذشت چهار ترم به عنوان دانشجوي ممتاز و با نمره پايان نامه عالي فارغ التحصيل شد.

 عنوان پايان نامه كارشناسي ارشد ايشان "طراحي سيستم هوشمند كمك راننده مبتني بر شناسايي تابلوهاي تعيين مسير جاده به زبان فارسي با استفاده از پردازش تصاوير" با راهنمايی  دكتر عليرضا خداياري استاديار مهندسي مكانيك ارائه گردید.

خدایاری گفت: در این جلسه دفاعیه با حضور اساتيد ممتحن دكتر فرزاد چراغپور رييس دانشكده فني و مهندسي واحد پرديس و دكتر محمدرضا ارباب تفتي عضو هيات علمي دانشگاه شهيد رجايي برگزار گردید .

 وی افزود: از نتايج پژوهش هاي دانشجو مهرداد یوسفی نیز يك مقاله با عنوان "Design an Intelligent Driver Assistance System Based On Traffic Sign Detection with Persian Context" در مجله علمي-پژوهشي "International Journal of Automotive Engineering" که در دانشگاه علم و صنعت ايران به چاپ رسانده است و مقاله ديگري را براي چاپ در يك مجله ISI ارسال نموده است و در حال حاضر مهندس مهرداد يوسفي موفق به قبولی در ازمون ورودي دوره دكتري مهندسي مكانيك در دانشگاه شهيد رجايي نیز گردیده و از مهرماه سال جاري در مقطع دكتري در اين دانشگاه به تحصيل مي خواهد پرداخت.

دکتر خدایاری اعلام كرد: با توجه به نظر مثبت گروه مهندسي مكانيك و موافقت رياست واحد، از مهرماه سال جاري اقاي مهندس مهرداد يوسفي به عنوان مدرس مدعو با گروه مهندسي مكانيك واحد پرديس همكاري خواهد داشت.