اطلاعیه ها

28
چکیده: با سلام احتراما به استحضار مي رساند روز ٧ اذر ماه ١٣٩٧ جلسه اي با اقاي دكتر هاشمي( رئيس بسيج اساتيد دانشگاه ازاد اسلاجمي ) به مناسبت هفته بسيج واقع در سالن كنفرانس ساختمان خوارزمي طبقه پنجم برگزار خواهد گرديد. حضور اساتيد بسيجي در اين جلسه ضروري مي باشد. با تشكر
19
چکیده: به استناد آیین نامه های اداری و حسب مصوبه صورت جلسه هیات رئیسه مورخ 97/7/15 بدینوسیله به اطلاع می رساند : از تاریخ 97/07/16 ساعت نماز و نهار کارکنان از ساعت 11:45 الی 12:30 ظهر تعیین می گردد. بدیهی است کلیه کارکنان باید از بستن درب قبل از ساعت 11:45 اجتناب و راس ساعت 12:30 پاسخگوی ارباب رجوع باشند. معاونت اداری و مالی واحد پردیس
02
چکیده: دانشجویان گرامی جهت دریافت تخفیفات دانشجویی با در دست داشتن مدارک از تاریخ 97/02/01 الی 97/02/31 به امور مالی مراجعه نمایید.
12
چکیده: آخرین مهلت ثبت نام مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته ورودی نیمسال اول تا روز سه شنبه 96/11/18 می باشد.
04
چکیده:
27
چکیده: بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس امسال نیز همچون سالیان گذشته اقدام به برگزاری اردوی جهادی در مناطق محروم کشور می نماید. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس به نقل از بسیج دانشجویی این واحد در این اردو که در قالب گروه عاشقان محمد رسول الله(ص) وابسته به بسیج داشجویی واحد در اسفند ماه سال جاری  برگزار خواهد شد به مناط... ادامه »
27
چکیده: مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس از آغاز ثبت نام متقاضیان اردوی راهیان نورخبرداد.محمد رضا آقاپور افزود :سهم پرداختی هر دانشجوبرای اعزام به اردوی بازدید از مناطق جنگی  یا همان اردوی راهیان نور 50 هزار تومان است که  مابقی آن توسط بسیج دانشجویی، واحد دانشگاهی و سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی تامین می شود.وی در پایان با بی... ادامه »
21
چکیده: مسئول دفتر فرهنگ اسلامی واحد پردیس از آغازثبت نام ازدواج دانشجویی دانشجویان این واحد همزمان با دانشجویان سایر دانشگاهها خبرداد. مجتبی همت نجفی تصریح کرد: امسال نیز همانند سال های گذشته ثبت نام اولیه ازدواج دانشجویی صرفا  از طریق اینترنت صورت خواهد گرفت و  و تا بیستم دی ماه ادامه خواهد داشت. وی افزود:امسال فقط کسانی میتوانند در این طرح ثبت... ادامه »
13
چکیده: به اطلاع می رساند، فرم های جدید  مربوط به تصویب عنوان پایان نامه،  فرم پیشنهاد پروپوزال،  فرم های مربوط به دفاع از پایان نامه و فرم های مربوط به اخذ نمره  در سایت واحد موجود می باشد و دانشجویان کارشناسی ارشد موظفند از این تاریخ فرم های جدید را از سایت واحد پردیس دانلود و تکمیل نمایند. بدیهی است از این تاریخ  هیچ فرمی با فرم... ادامه »
05
چکیده: به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند کارت امتحان نیمسال اول 97-96 در سامانه آموزش قرار گرفت لذا دانشجویان موظف به رعایت موارد ذیل می باشند: 1- نظر به اینکه ارائه کارت امتحان به صورت پرینت شده الزامی می باشد لذا از ورود دانشجویان فاقد کارت امتحان پرینت شده جلوگیری به عمل خواهد آمد. 2- کلیه دانشجویان لازم است قبل از دریافت کارت ورود به جلسه نسبت به تس... ادامه »
26
چکیده: با سلام بدینوسیله به اطلاع میرساند كه در مراسم نکوداشت هفته پژوهش و آیین تجلیل از برگزیدگان پژوهشی واحد پرديس، جناب اقاي پرفسور علی غفاری استاد مهندسي مكانيك و عضو فرهنگستان علوم سخنراني با عنوان "آينده پژوهي در مهندسي" ايراد خواهند نمود. ايشان استاد برگزيده وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، استاد برجسته فرهنگستان علوم جمهوري اسلامي و صاحب كرسي آينده ... ادامه »
24
چکیده: دانشجویان محترم دوره دکتری جهت شرکت در آزمون  جامع می بایست: 1-     درس وصایای امام را  در صورت عدم اخذ در مقاطع قبلی بگذرانند. 2-    حد نصاب نمره قبولی در آزمون  زبان انگلیسی مورد تایید دانشگاه آزاد اسلامی را کسب نمایند . جدول آزمون های معتبر  و مورد تایید دانشگاه آزاد اسلامی:
14
چکیده: دانشجويانی که سنوات تحصيلي  آنها به پايان رسيده است و در قسمت پروفایل کاربری آموزش قسمت پیامهای شخصی به آنها پیغام داده شده است  میبایست جهت اخذ مجوز سنوات تحصيلي حداکثر تا تاريخ 96/08/30 به آقاي همتي(امور مشمولین) مراجعه نماييد. بدیهی است در صورت عدم مراجعه عواقب ناشی از آن به عهده خود دانشجو خواهد بود.
08
چکیده: قابل توجه دانشجویان گرامی جهت دریافت تخفیفات دانشجویی با در دست داشتن مدارک از تاریخ 96/08/06 الی 96/09/06 به امور مالی مراجعه نمایید.
02
چکیده: با سلام قابل توجه دانشجویان رشته مهندسی مکانیک طراحی کاربردی ورودی ۹۶ با توجه به اینکه دانشجویان عزیز لازم است گرایش خود را پیش از انتخاب واحد مشخص نمایند لازم است در جلسه توجیهی که در روز یکشنبه ۲ مهر ساعت ۱۰ با حضور اساتید گروه طراحی کاربردی تشکیل می شود حضور یابند. طبیعی است که عدم حضور در جلسه فوق الذکر به منزله عدم اهمیت در انتخاب گرایش است و... ادامه »
03
چکیده:
20
چکیده:
30
چکیده: جهت دریافت وام وزارت علوم با بازپرداخت اقساط بعد از فارغ التحصیلی و تشکیل پرونده تا تاریخ 95/12/10 به امور مالی آقای قلی پور مراجعه نمایید.
24
چکیده: کارتهای دانشجویی تمامی رشته ها در مقطع کارشناسی ارشد آماده تحویل می باشد. خواهشمند است از تاریخ 95/11/23 تا تاریخ 1395/12/4 جهت دریافت کارت به دفتر مشاوره (خانم محمد زاده) واقع در طبقه سوم ساختمان فاز 6 مراجعه نمایید. بدیهی  از تاریخ 1395/12/7 ورود به دانشگاه فقط با ارائه کارت دانشجویی امکان پذیر می باشد. معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزا... ادامه »
13
چکیده: پیرو تفاهم نامه دانشگاه آزاد اسلامی با بانک ملی ایران مبنی بر اعطای وام به تعداد محدودی از کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی از کلیه کارکنان واعضای هیات علمی  که تا کنون ازاین وام استفاده نکرده اند و  مایل به دریافت  آن هستند دعوت می گردد درخواست کتبی خود را حداکثر تا پایان وقت اداری 95/11/14 به دبیرخانه واحد ارائه نمایند... ادامه »
صفحه 1 از 9اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  بعدي   آخرين